Mobil

Huawei Servis Merkezi Açıldı

Huawei, ürünlerine kendi merkezinde bakım onarım yapacak!


Huawei Türkiye, sürdürülebilir ve koşulsuz tüketici memnuniyetinin sağlanması amacıyla, mobil ürünlerinin servis merkezleri ile desteklenmesi konusunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bugün kapılarını açacak olan Huawei Türkiye İstanbul Servis Merkezi, hızlı ve kaliteli onarım çözümleriyle tüm Huawei kullanıcılarının hizmetinde olacak.

Huawei Servis Direktörü Fehmi Demirel, markanın yeni servis merkezi ile ilgili olarak, satış sonrası müşteri memnuniyeti alanında da tavizsiz bakış açısıyla müşterileri beklentilerini karşılamayı hedeflediklerini belirterek, “Önümüzdeki dönemde, Huawei yetkili servis merkezlerimizi yaygınlaştırmayı hedefliyoruz. Huawei markasının inovasyon ve kalite kavramlarının yanı sıra, güven olgusuyla da anılması bizler için çok önemli” dedi.

Huawei’nin yeni servis merkezi, açılış dönemine özel avantajlarla, Huawei kullanıcılarıyla buluşuyor. Gerçekleştirilen açılış kampanyası çerçevesinde, 1 Ocak 2016 tarihine kadar, tüm Huawei mobil ürün sahiplerine ücretsiz bakım hizmeti, tüm servis hizmet bedeli ve ürün parçalarında da %20 oranında indirim uygulanacağı açıklandı. Huawei kullanıcıları, İstanbul’da hizmet verecek olan servis merkezine, Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo aracılığı ile ücretsiz ürün gönderimi yapabilecekler.

Huawei kullanıcıları, servis merkezinde sunulacak hizmetler ve açılışa özel avantajlarla ilgili detaylara 444 7 988 numaralı Huawei Destek Hattı’ndan ulaşabilirler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.