Mobil

Huawei, sıfır çerçeveye sahip Ascend D3 modelini önümüzdeki ay satışa sunabilir!

Huawei Ascend D3 diğerlerinden çok farklı olacak.

Huawei, sıfır çerçeveye sahip Ascend D3 modelini önümüzdeki ay satışa sunabilir!

Çinli mobil teknoloji üreticisi Huawei'nin yüksek donanımlı akıllı telefonlarını bilmeyenimiz yoktur. Şirketin geçtiğimiz haftalarda duyurduğu Ascend P7 ve mini modeli oldukça ilgi çekmişti. Ascend serisinin mobil pazarda oldukça fazla kullanıcı potansiyeli mevcut ve firma bu potansiyeli görmüş olacak ki, geçtiğimiz yıl piyasaya sürmüş olduğu Ascend D2'nin halefi olacak Ascend D3 modelinin üzerinde çoktan çalışmalara başlamış bulunuyor.

1400854792_img20140523163707.jpg

Ancak bu model diğerlerinden çok farklı olacak. My.Drivers sitesinin bugün yayınladığı bir fotoğraftaki telefonun Huawei Ascend D3 olduğu iddia ediliyor. Görüntüde de gördüğünüz gibi cihaz minimum seviyeye indirilmiş çerçevelere sahip. Ayrıca cihaz donanım olarakta üst seviye özellikleri bünyesinde barındırıyor. Haberlere göre 1920×1080p ekran çözünürlüğü olacak modelde, 1.8GHz ve 1.5GHz hızlarında dörder çekirdek olmak üzere toplamda 8 çekirdekli Hicilicon Kirin 920 işlemci olacağı söyleniyor.

Öte yandan cihazın diğer teknik özelliklerine yer verilmezken Ascend D3'ün 469 Dolar fiyatıyla gelecek ay Çin'de piyasaya sunulması bekleniyor. Diğer pazarlara ne zaman sunulacağı hakkında şu anlık net bir bilgi bulunmamakta. Son olarak Huawei'nin ayrıca QHD ekrana sahip olacak bir cihaz üzerinde de çalıştığını ve bu modelin en geç Eylül ayında duyurulacağını hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.