Huawei Watch GT 2e tanıtıldı. İşte özellikleri!

Huawei. akıllı saat ailesine Huawei Watch GT 2e'yi ekledi. Akıllı saat, geleneksel sporlardan popüler egzersiz formlarına kadar 100 egzersiz izleme moduna sahip.

Huawei Watch GT 2e tanıtıldı. İşte özellikleri!

Huawei, ilk kez Watch GT 2e ile kan oksijen doygunluğu yani SpO2 izleme özelliği getirdi. İki haftalık pil ömrüyle desteklenen cihaz, küresel tüketicilerin günlük yaşamına bilimsel, ancak sportif bir katkı getirmek için tasarlandı. Yeni akıllı saat, kullanıcıların sağlık durumlarını gerçek zamanlı anlamalarını sağlayan hassas kalp atış hızı izleme, anormal kalp atış hızı uyarıları, basınç seviyesi ve uyku izleme özelliklerini de destekliyor.

Huawei Watch GT 2e'yi tanıtıldı. İşte özellikleri!

Ek olarak, HUAWEI WATCH GT 2e’nin tasarımında önceki nesle göre bazı iyileştirmeler de bulunuyor. Mint Green ve Lava Red renkleriyle tüketicilere minimal ama şık bir görünüm veren yeni renkseçenekleri ile tanıtılan HUAWEI WATCH 2e, Retina sınıfı yüksek çözünürlüğü destekleyen 1,39 inç AMOLED yüksek hassasiyetli dokunmatik ekranla donatıldı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar aydınlık bir yaz gününde dışarıda olsalar bile ekranı çok canlı ve rahat bir şekilde görecekler.

Huawei Watch GT 2e tanıtıldı. İşte özellikleri! - Resim : 1

Huawei, Watch GT 2e 42mm Serisi’nde ise Frosty Beyaz ve Kestane Kırmızısı kayışları olan yeni bir Şampanya Altın kasa varyantı da duyurdu. Yeni HUAWEI WATCH GT 2 42mm, kadın kullanıcılar için sunulan bir aylık döngü izleme özelliği de getiriyor.

Serinin önceki modellerinde olduğu gibi müzik dinleme, kalp ritmi takibi, uyku takibi ve Kirin A1 işlemci gibi özellikleri bulunan akıllı saat bazı tasarımsal farklılıklarla geliyor.

Huawei Watch GT 2e fiyatı

Akıllı saatin Avrupa satış fiyatı 199 Euro olarak açıklandı. Halen Türkiye'de satışta bulunan Huawei Watch GT 2'den ucuz olan bu yeni modelin ülkemizde de satılması bekleniyor.