Mobil

Huawei Watch güncelleme almayacak!

Huawei bugün dağıtıma sunulan Android Wear 1.4 sürümüne güncellenmiyor!


Google'ın giyilebilir cihazlar için sundupu şlletim sistemi Android Wear büyük bir kolaylığı üreticilere sunuyordu. İlk nesil Samsung Galaxy Gear'da Android işletim sistemi kullanılmıştı ve akıllı saat müthiş özelliklerine rağmen (bugünün akıllı saatleri ile karşılaştırıldığında) oldukça kötü bir performans ortaya konuyordu. Allahtan daha sonra Tizen işletim sistemine geçildi de akıllı saat iyi bir kullanıcı deneyimine kavuştu!

Daha sonra yapılan güncelleme ile Samsung kendi işletim sistemi Tizen'i akıllı saatlerine getirdi. Başta LG, Huawei ve Motorola ise akıllı saatlerinde Android Wear işletim sistemini oldukça başarılı bir biçimde kullanıyor. Her üretici kendine özel uygulamaları ile birbirinden farklılaşırken Google'da boş durmuyor ve yeni güncellemeler ile akıllı saatlerin aha da kusursuz çalışması için elinden geleni yapıyor.

1456918624_androidwear-designedforyourwrist.png

Huawei'den yapılan açıklamaya göre bugün dağıtılmaya başlanan Android Wear 1.4 güncellemesinden Huawei Watch sahipleri ilk etapta yararlanamayacak. Bundan dolayı üzgün olduğunu belirten firma önümüzdkei dönemde bu güncellemenin kullanıcılara sunulacağını belirtiyor. 

1456918637_huawei-watch.jpg

Birçok ürünü gibi ülkemizde satışa sunulmayan Huawei ürünlerinden birisi olan Huawei Watch'ı ülkemizde görmeyi arzu ediyoruz zira Huawei Watch akıllı saatler içinde en beğendiğimiz ilk 3 üründen birisi. Şu anda farklı kanallardan oldukça farklı satılan Hauwei Watch modellerini görebiliyoruz.

Peki siz Huawei Watch ile ilgili ne düşünüyorsuunz

 
                              
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.