Mobil

Huawei yeni katlanabilir telefon peşinde!

Huawei, Samsung Galaxy Z Flip'e çok benzeyen bir kapaklı telefon modeli patentini aldı.

Huawei yeni katlanabilir telefon peşinde!

Biz hala Mate X'in takibini beklerken, şirket bir Samsung Galaxy Z Flip rakibi yapmanın olanaklarını araştırıyor gibi görünüyor. En azından Nisan ayında Çin Ulusal Fikri Mülkiyet Ofisinde dosyalanan bu tasarım patentine göre bunu söyleyebiliriz.

Huawei yeni katlanabilir telefon peşinde!


Resme bakıldığında, telefon bir istisna dışında Galaxy Z Flip'e çarpıcı bir şekilde benziyor - harici ekran önemli ölçüde daha büyük ve bildirimler ve zamanı görüntülemekten daha fazlası için kullanılabilir. 

Ve herhangi bir ön kamera gösterilmediğinden, harici ekran özçekimler için de bir vizör görevi görecek diye tahmin ediyoruz. 

Clamshell design

Telefonu yandan kapalı olarak gösteren herhangi bir görüntü yok, bu nedenle üreticilerin iki yarı arasında küçük bir boşluk bırakmayı planlayıp planlamadığını bilmiyoruz.

Her patentin üretilmediğini hatırlatmamız gerekiyor. Bunun sadece bir patent olduğunu ve Huawei'nin bu tür bir model üzerinde çalıştığına dair gerçek bir kanıt olmadığını da belirtelim.


 

Yorumlar
💎G@kko💎
Huvayi neyin peşinde ben bilim, tamamen samsunga özeni
Cevapla
Şikooo
Harbi, ama xiaomi güzel 144hz phoneleri var
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.