Mobil

Huawei’den EMUI 11 atağı! Çalışmalar başladı!

Geçtiğimiz günlerde EMUI 10.1 güncellemesini alacak olan modellerini açıklayan Huawe, bir sonraki güncelleme için şimdiden çalışmalara başladı!

Huawei’den EMUI 11 atağı! Çalışmalar başladı!

P40 ailesinin tanıtımı ile beraber bir müjde de arayüz konusunda veren Huawei, EMUI 10.1 güncellemesini kullanıcılarına dağıtacağını da bu lansmanda açıklamıştı. Söz konusu tanıtımda EMUI 10.1 alacak olan modelleri henüz bilmiyorduk ancak şirket merakımızı daha sonra yapmış olduğu açıklama ile giderdi. Çin merkezli akıllı telefon üreticisinin yapmış olduğu açıklamaya göre son arayüz güncellemesinden faydalanabilecek olan Huawei modelleri de açığa vurulmuş oldu.

Huawei’den EMUI 11 atağı! Çalışmalar başladı!

EMUI 10.1 ile bir dizi yeniliği akıllı telefonlarına sunacak olan şirket, güncelleme konusunda genelde kullanıcılarını üzmüyor. Öyle ki Huawei henüz son arayüz güncellemesini henüz belirlenen telefonlara sunmadan, bir sonraki arayüz güncellemesi için çalışmalarına şimdiden başladı. EMUI 11 için beklenmedik bir atak yapan Huawei yetkililerinin sıradaki yenilikler konusunda ne tür fikirlere sahip oldukları ise şimdilik gizemini koruyor.

Bu arada yine Çin menşeli bir teknoloji devi olan Xiaomi’nin de rakibi gibi şimdiden önemli adımlar attığını belirtmekte fayda var. Geçtiğimiz günlerde MIUI 12 için bizlere müjde veren şirket de alınan duyumlara göre MIUI 13 için çalışmalarına şimdiden başlamış durumda. İki dev şirket de benzer adımlar atarak bizleri heyecanlandırdı ancak unutmamak gerekir ki gem EMUI 11 hem de MIUI 13 için önümüzde çok fazla zaman bulunuyor.

Yorumlar
Çöp honor play
Telefonum huawei y7 2019 model bu cihazda multi touch sorunu var yazılımsal bir sıkıntı ve bunu 2019 da emui 9.1 güncellemesiyle çözebileceklerini söylemişlerdi. Yıl olmuş 2020 hala güncelleme gelmedi. İşte arkadaşlar dostlar bu kadar ilgisiz bir firmanın telefonunu almanızı tavsiye etmiyorum. Yarın bir gün telefonunuzla ilgili bir sıkıntı çıkarsa siz yanarsınız. Bu yorumu bile yazarken zorlanıyorum şu an :( lütfen ne siz alın ne de başkalarına tavsiye edin.
Cevapla
Muhammed
Hayır, Çözeceklerini söylemislerdir ama y7 deyil y7 artık güncelleme almaywcagindqn sanada gelmemistir ama firmware finder for huaweiden telefonunu manual olarak gunceleyebilirsin.
Fatih
Önce 10 göndersinler bakalım daha 10 gelmedi
Cevapla
Kara
Emuı 10 geldide 11 kaldı önce 10 dağıtsınlar
Cevapla
Yahya
Bize daha 10 gelmedi ki, acaba garanti bitti diye mi
Cevapla
Erkan
Huawei önce honor play 'e EMUI 10 ve android 10 versin 32 yaşıma kadar bu kadar saçma bir guncellme takvimi görmedim.
Cevapla
Alcholic
guncelleme almaman telin yavaslamamasi demekdir yani dert etme oyun icin dersen huawei desteyi kesmese problem deyil
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.