Mobil

Huawei'nin 2018'de tanıtacağı akıllı telefonlar

Huawei'nin 2018'de neler tanıtmayı planlıyor? İşte Huawei'nin 2018 yol haritası!


Genellikle Apple, Google, LG, Motorola, Samsung ve Sony gibi yüksek profilli akıllı telefon şirketlerinin her sene ne başlatmayı planladıklarını biliyoruz. Bilinmeyen tek şey, nihai tasarımı ve sunacağı yeni özellikler oluyor. 

Şimdi de Huawei'nin 2018 yol haritası sızdırılmış gibi görünüyor ve eğer doğruysa Çinli şirket, 2018’de çok fazla sürprizler sunmuyor. Huawei, 2018 yılının ikinci çeyreğinde P Plus, P ve P Lite olmak üzere üç adet P serisi akıllı telefonu piyasaya çıkarmayı planlıyor. 2018 yılının ilk çeyreğinde Huawei, Mate 10 Pro ve Mate 10 Lite ürünlerini daha fazla pazarda satışa sunmayı planlıyor ancak, üç yeni akıllı telefon daha tanıtacak. Bunların kod isimleri Maya, Salina ve Honor 1.Ayrıca, Huawei Scale (aksesuar) ve Huawei B618 kablosuz yönlendirici adlı yeni bir Huawei 360 Kamera ile birlikte yeni bir Huawei A2 fitness bandının da birinci çeyrekte duyurulması bekleniyor. 

Üç P serisi telefonla birlikte Huawei, ikinci çeyrekte Huawei B525 (muhtemelen başka bir yönlendirici) ile birlikte ikinci Honor akıllı telefonu duyuracak. 

2018 üçüncü çeyrek, Huawei için biraz kısır. Çinli şirket bu çeyrekte sadece Honor markalı bir akıllı telefonu sunmayı planlıyor.

Son olarak, dördüncü çeyrek Çinli şirketler için biraz yoğun olacak. Huawei Mate Pro ve Mate Lite, bir başka (dördüncü) Honor akıllı telefonu ile birlikte piyasaya sunulacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.