Mobil

Huawei'nin 512 GB ROM'lu telefonunun adı belli oldu

Huawei'nin 512 GB dahili depolama alanına sahip akıllı telefonun adı belli oldu.

Huawei MateRS Porsche Edition geliyor!

Hatırlarsanız, geçtiğimiz günlerde Huawei Mate X olarak adlandırılan bir cihaz geleceğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. Son raporlar, bu telefonun Huawei MateRS Porsche Design olarak lanse edileceğini iddia ediyor.

TENAA listesi güncellendi ve telefonun RAM ve ROM konfigürasyonunu değişti. 19 Mart Pazartesi günü güncellenen sayfaya göre, Huawei Mate X, 6 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olacak. 

Geçtiğimiz yıl Samsung, bu yıl 512 GB flash depolama alanına geçiş yapacağını duyurmuştu. Ancak bunun için Güney Koreli cepheden atılım gelmemişti.

Huawei'nin 512 GB ROM'lu telefonunun adı belli oldu - Resim : 1

Henüz onaylanmamış raporlar, MateRS Porsche Edition'ın Mate 10 Pro'ya benzeyeceğini ve tamamen yeni bir cihaz olmadığını söylüyor. Telefon ve yazılımdaki Porsche Design markasının dışında, Mate 10 Pro'dan önemli ölçüde farklı görünmeyecek.

 Huawei'nin 512 GB ROM'lu telefonunun adı belli oldu - Resim : 2

Piyasaya sürülmesi ve fiyatlandırması ile ilgili henüz bir bilgi yok ancak, piyasaya sunulduğunda Huawei'nin en pahalı telefonu olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.