Mobil

İddia: Apple 4 inç iPhone 5e tanıtacak!

Apple'ın orta segment sevdası bitmiyor!


Apple'ın orta segment telefon pazarında ürünü yok. iPhone 5S ile birlikte (daha sonraları) şirketin en büyük hatası olarak nitelendirilen iPhone 5C'yi de tanıtan Apple'ın "ucuz iPhone" beklentilerini karşılaması mümkün olmadı; zira plastik kasalı iPhone 5C beklendiği gibi 300 doların altında değildi.

1452583672_iphone5c-gallery2-2013.jpeg

Apple CEO'su Tim Cook her iPhone lansmanından sonra "bizim ucuz iPhone'umuz var" diyerek eski modelleri gösterse de kullanıcılar yeni bir telefonu hayalini kuruyordu.

Gelen bilgilere göre Apple yeni bir iPhone peşinde. Geçtiğimiz yılın A8 işlemcisi, 1GB RAM ve 4 inç ekrana sahip olacağı söylenen yeni telefonun adı ise iPhone 5e olacak.

Bu söylenti doğru mu değil mi bilemiyoruz ama Apple böyle söylentiler ortaya atarak farklı bir piyasa araştırması da yapıyor olabilir. 2008 yılından beri borsa değeri en düşük noktaya gelen Apple'ın orta segment telefonlar ile yükselişe geçip geçemeyeceğini bekleyip göreceğiz...

Peki siz "muhtmel" iPhone 5e için ne düşünüyorsunuz?

Volkan MANAV


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.