Mobil

İddia: Apple Watch2 FaceTime kamera ile gelecek!

Apple bu sefer çok iddialı

İddia: Apple Watch2 FaceTime kamera ile gelecek!

Apple geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Apple Watch ile adından oldukça söz ettirdi. 17 bin doları bulan fiyatıyla Apple Watch birçok kişi için iyi bir ürün olsa da bazıları için yetersizdi. Apple Watch, Apple için bir başarı mı yoksa beklentiler karşılayamayan bir cihaz mı olacak bunu bize zaman gösterecek ama gelen bilgilere göre Apple yeni nesil akıllı saati için yoğun bir çalışma içinde.

Giyilebilir ürünlere Tim Cook ile ilgi göstermeye başlayan Apple, yeni nesil akıllı saatinde önde kamera kullanmaya karar vermiş gibi görünüyor. Firmaya yakın kaynakların "sızdırması" olan bu bilginin doğru olabileceğini varsayıyoruz; zira halihazırda Apple Watch ile yapılabilenler oldukça sınırlı.

Bu donanımın pil tarafına nasıl bir etkisi olacağı ise ortadaki en önemli soru işareti oluyor. Apple, Apple Watch2 ile büyük bir başarı yakalamak istiyor. Son dönemde şirket hisselerinin 2008'e gerilemesi firmayı oldukça zor duruma düşürdü. Yeniliklere ve değişime ihtiyacı olan firmanın önümüzdeki dönemde ne gibi bir tutum sergileyeceğini hep birlikte göreceğiz. Nisan ayında tanıtılması beklenen  Apple Watch2'nin bu sebepten dolayı gecikebileceği belirtilirken Apple'ın başka sürprizler de yapabileceği belirtilmekte.          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.