Mobil

İddia: Galaxy S6'ya ait ilk görüntü yayınlandı

Galaxy S6 sızdırıldı mı?


Samsung’un bazı teknik detayları AnTuTu kriter testinde beliren bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S6’nın bu defa sızdırıldığı iddia ediliyor. Hollanda menşeli toptienmobiel.nl sitesinin internet ortamına servis ettiği görüntülerde yer alan Galaxy S6’nın henüz prototip aşamasında oldu tahmin ediliyor.

Sitenin yayınladığı görüntünün gerçek olup olmadığı henüz bilinmiyor fakat Samsung’a yakın kaynaklardan biri olan SamMobile’ın şirket içerisinde aldığı bilgilere göre görüntü sahte. Zaten böyle bir durumda üretici firmanın "evet bu görüntüler gerçek!" şeklinde bir açıkla yapması beklenemez.

Galaxy S6 olduğu iddia edilen prototip cihaz ultra ince çerçeveleriyle dikkat çekiyor. Fiziksel home butonu kullanımı bir aksilik olmazsa Galaxy S6’da devam edecek. Prototip telefonun eldeki duruşundan yola çıkarak ekranın iddia edildiği gibi 5.5-inç seviyesine çekilmiş olması muhtemel görünüyor.

İlerleyen dönemde benzer sızıntıların devam etmesi bekleniyor.  Yayınlanan görüntü hakkında siz ne düşünüyorsunuz? 

1418414588_samsung-galaxy-s6.jpg

1418413786_gsmarena002.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.