Mobil

İddia: HTC M7, önümüzdeki hafta resmiyet kazanabilir

M7 kodlU bir telefonun hem de oldukça iddialı teknik detaylar sunması beklenen bir cihazın HTC cephesinde geliştirildiği ifade ediliyor.

İddia: HTC M7, önümüzdeki hafta resmiyet kazanabilir

HTC cephesinde üretilen Full HD panel yapılı ilk telefon J Butterfly’nin Avrupalı kullanıcılar tarafından sabırsız bekleyişi boşa çıkmış ve şirket telefonu Avrupa’da satışa sunmayacağını bildirmişti. Yaşanan tedarik sıkıntısı ya da yeni bir telefonun gelişimi bu duruma neden oldu bilinmez fakat son dönemlerde yaşanan gelişmeleri dikkate aldığımızda sis bulutları yavaş yavaş aralanmaya başlıyor.

M7 kodlu bir telefonun hem de oldukça iddialı teknik detaylar sunması beklenen bir cihazın HTC cephesinde geliştirildiği ifade ediliyor. Şirket telefondan o kadar umutlu ki 4-5 civarında üretim oluşturmak için gerekli tüm tedarikin sağlandığını da iddia ediliyor. Şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde karşımıza çıkması beklenen telefon için son iddia ise önümüzdeki hafta gerçekleşecek CES 2013 etkinliğini işaret ediyor.
1357192374_htc-m7-code-cihaz-devices.jpg

XDA Developers forumunun Football rumuzlu üyesi ki bu üye daha önce One X Plus’ın yanı sıra bazı HTC telefonlarda iddialarda bulunmuş ve tümünde haklı çıkmıştı. İşte bu üye yeni tahminlerde bulundu ve telefonun önümüzdeki hafta resmileşeceğini bildirirken bazı detaylar hakkında da açıklamalarda bulundu.

İddiaya göre telefonun alt bölümünde kapasitif tuşlar yerine ilk olarak Galaxy Nexus’ta karşımıza çıkan ekrana konumlandırılan tuş yapısı sunulacak. Söz konusu diğer teknik detaylara göz atacak olursak; 4.7-inç boyutunda ve 1080p çözünürlüklü ekranla beraber 1.7 GHz saat hızında çalışan dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro işlemci, 2GB RAM, LED flaşlı ve oldukça gelişmiş yetenekler sunan 13mp arka kamera, HD kayıt imkanı sunan 2mp ön kamera, 32/64GB dahili bellek, Beats Audio ve 2300 mAh kapasiteli batarya dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Yorumlar
s3
umarım anlatılan özellikler bire bir doğrudur. eğer doğruysa ve cihazın ebatları da uygunsa piyasayı siler süpürür. önünde rakip dayanmaz...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.