Mobil

İddia: iPhone 5S çift kamera kayıt desteğine sahip olacak

İlk olarak Optimus G Pro'da sunulan yenilik iOS 7 ile iPhone 5S'de yer bulacak.

İddia: iPhone 5S çift kamera kayıt desteğine sahip olacak

Apple’ın haziran ayında duyuracağı iddia edilen ancak daha sonra birkaç ay öteye ertelendiği bildirilen yeni nesil telefonu iPhone 5S için söylenti değirmeni dönmeye devam ediyor. En son dedikoduya göre telefonun ön bölümünde Full HD video kaydına olanak sağlayan 2mp çözünürlüklü oldukça gelişmiş bir ön kamera yer alacak.

iOSDoc sitesinin verdiği rapora göre iOS 7 gelmesi beklenen iPhone 5S, tıpkı Galaxy S4 ve Optimus G Pro’da yer aldığı gibi çift kamera kayıt özelliğine sahip olacak. Söz konusu özellikle ile her iki kamera aynı anda aktif hale geçiyor ve dilerseniz fotoğraf çekebilir ya da video kaydı oluşturabiliyorsunuz.
1367297567_iphone-5s-dual-shot-400x250.jpeg

Kısa süre önce iPhone 5’in kamera yeteneklerini yeni bir reklam ile tekrar sergileyen Apple, aslında yeni nesil telefonda kamerada önemli yenilikler sunacağını ipuçlarını vermişti.

Çift kamera özelliğinin sadece iOS 7 ile sınırlı kalacağı bildirilirken, yeniliğin sadece iPhone 5S’e özeli sunulacağı ve mevcut eski iPhone’larda yer almayacağı iddia ediliyor.

Yorumlar
Misafir
Taklitçi Iphone, bence kendisinin yaptığı gibi dava açılmalı... Iphone, oluşturduğu tekelci patent davaları ile, kullanıcıların teknolojiyi geriden takip etmelerine sebep olmaya çalışmış fakat başaramamıştır !
Cevapla
Memo03 - Xperia Z
Taklitçi ELMA.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.