Mobil

İddia: iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro üretimi başladı!

Apple üç farkı iPhone modeli duyurabilir.

İddia: iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro üretimi başladı!

Şimdiye kadar Apple’ın iPhone 7 telefonu için birçok söylenti gerçekleşti. Bir ara şirketin iPhone 7’yi üç versiyon olarak duyuracağı da söylentiler arasında yer alıyordu ancak daha sonra unutumuştu. Şimdi yine aynı iddia gündeme geldi ve yeni gelen bilgilere göre iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro olarak üç model görebiliriz.

1463480691_iphone-7-plus-pro-production.jpg

Mobipicker tarafından yayınlanan kaynaklara dayandırdığı bir habere göre iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro veya iPhone 7 Plus Premium olmak üzere üç iPhone modeli olacak. İddiaya göre Apple'ın iki montaj tesisleri Pegatron ve Foxconn’da yeni nesil iPhone üretimi başladı ve şirket talebi karşılayabilmek için montaj tesislerindeki personel sayısını arttırdı. Kaynağın sızdırdığı bir ekran görüntüsünde telefonların isimleri yazıyor.

Şirketin daha önceki yıllar baz alındığında ikinci bir modeli duyuracağına zaten kesin gözüyle bakılıyor ancak, Pro modelinin gelip gelmeyeceği kesin belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.