Mobil

IFA 2014: Samsung yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear S tanıtmaya hazırlanıyor

IFA 2014 fuarından bilgiler gelmeye devam ediyor.

IFA 2014: Samsung yeni nesil akıllı saati Galaxy Gear S tanıtmaya hazırlanıyor

Samsung'un giyilebilir teknolojilere olan ilgisi ilk nesil Galaxy Gear ile başladı, daha sonra Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear Neo'yu piyasaya sunan firma Galaxy Fit bilekliği ile özelilkle sporcuların ilgisini çekmeyi başardı. Galaxy Gear Fit'in başarılı olmasının sebeplerinden biride Nike'ın Fuel Band üretimini durdurması olmuştur.

Akıllı saatler konusunda artık uzamanlaşan firmanın gerçek bir akıllı saat üretmesi bekleniyordu. Tüm akıllı saatlerin bir telefona ihtiyaç duyması bu ürünleri Galaxy serisi telefon kullanmayanların tercih etmemelerini sağlamış ve Sony'nin "her android telefon ile çalışan" akıllı saati Smart Watch'ın bu özelliğinden dolayı gerisinde kalmasına sebep olmuştu.

Samsung bu gün tanıtağı Note 4 ile bilikte yeni nesil akıllı saatini de duyurmaya hazırlanıyor. Bu akıllı saatin içine Sim Kart takılarak telefona ihtiyaç ortadan kaldırılacak. Geişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

1409746616_gear-s-fleksy02-900-100.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.