Mobil

İhlas Haber Ajansı artık mobil cihazlarınızda!

İHA yeni mobil uygulamalarıyla birlikte mobil cihazlarınızdaki yerlerini almaya başladı!

İhlas Haber Ajansı artık mobil cihazlarınızda!

Türkiye'nin en büyük Haber Ajansı kuruluşlarından olan İHA geçtiğimiz saatlerde mobil cihazlardaki yerini aldı. Mobil uygulaması ile birlikte her an her yerde haberleri, en hızlı bir şekilde takip edebileceksiniz.

Geçtiğimiz üç ay içerisinde yaklaşık 10 bin kullanıcının App Store’dan ücretsiz olarak indirdiği İHA mobil uygulaması, şimdi de milyonlarca Android kullanıcısının hizmetine sunuldu. İHA'nın Alternatif Medya tarafından hazırlanan mobil uygulamasında; muhtelif haber kategorilerinin yanı sıra önemli haberlere ait videolar, 24 tane gazetenin birinci sayfaları ve 81 ile ait yerel haberler yer alıyor.

1993 yılında Türkiye’nin ilk özel ve ilk görüntülü haber ajansı olan İHA, günümüzde dünyanın en büyük ve başarılı haber ajanslarından biri olarak kabul ediliyor.
Kurulduğundan bu yana gerçekleştirdiği başarılı faaliyetler, güçlü kadrosu ve teknik altyapısı ile İHA, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da adından sürekli övgü ile söz ettiriyor.

1334437196_unnamed.jpg
Öncü haber ajansı İHA, 2008 yılında Türkiye'de benzeri olmayan bir uygulama başlattı. Türkiye'nin ‘kamuoyuna açık ilk haber ajansı portalı’ olan iha.com.tr, haberi kaynağından okuyucusu ile doğrudan paylaşmaya başladı.


*Uygulama ile ilgili ayrıntılar, biraz sonra günün uygulaması köşesinde...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.