Kyocera markasının neredeyse tüm telefonlar, farklı ihtiyaçlara yönelik olarak düşünülüyor. Eğer ihtiyacınız olan şey akıllı değil sadece bir cep telefonuyla Kyocera DuraXA, çift ekranıyla karşınızda. Cihazda 2.4 inç ve 1.08 nç büyüklüklere sahip iki ekran bulunuyor. Çok acil durumlar için de olmasa da olur diyebileceğiniz 5 MP çözünürlüğünde bir kamera bulunuyor. Telefonda kendine has bir işletim sistemi kullanılıyor. Uygulama desteği yok.

Listemizin en performanslı, en güncel modeli LG V10. Aynı zamanda bu galeri içerisinde Türkiye’den alabileceğiniz tek cihaz. LG’nin yeni amiral gemisi olan V10’un ekranının üst kısmında ikincil bir ekran bulunuyor. Telefonun kendi ekranı 5.7 inç. Üst taraftaki bu özel ekran ise 2.1 inç büyüklüğünde. Telefona gelen bildirimleri buradan görebilir aynı zamanda çeşitli kısayollar atayabiliyorsunuz.

Çift ekran konusunda nadir cihazlardan bir tanesi ile karşınızdayız. Samsung W2016 veya Galaxy Golden 3 olarak adlandırılan cihaz Android işletim sistemine sahip, çift ekranlı ve kapaklı bir akıllı telefon. Telefonda 720p çözünürlük sunan ve 3.9 inç büyüklüğünde iki adet ekran bulunuyor. Bu telefon sadece Çin pazarı için piyasaya çıktı.

Samsung Rugby 4 isimli telefon ise tıpkı Kyocera markasının çözümü gibi “sadece telefon” arayanlara yönelik bir cihaz. Telefonun dış kısmında 1.3 inç, iç tarafında ise 2.4 inç büyüklüğünde iki adet ekran bulunuyor. Bu telefon bas-konuş özelliği ile ön plana çıkıyor. Uygulama yükleme desteği gibi bir şey söz konusu bile değil.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.