Mobil

İkinci nesil Moto G Android 6.0 güncellemesi almaya başladı

Moto markalı cihazlar için Android 6.0 güncelleme dağıtımı sürüyor. Bu defa orta seviye akıllı telefon Moto G 2014 Android 6.0 güncellemesi aldı.

İkinci nesil Moto G Android 6.0 güncellemesi almaya başladı

Lenovo, Moto markası altında daha önce tanıtılan modeller için Android 6.0 Marshmallow güncelleme dağıtımını sürdürüyor. Şirket bu defa ikinci nesil Moto G’yi yeşil robotun en güncel sürümüyle buluşturdu. Birkaç haftadır Hindistan’da test süreci geçiren Moto G Android 6.0 güncellemesi şimdi resmen dağıtımda. Brezilya'da başlayan ve kademeli olarak dağıtılan güncelleme kısa süre içerisinde tüm Moto G 2014 kullanıcılarıyla buluşacaktır.

1455089948_gsmarena000.jpg

Güncelleme daha önceki modellerde olduğu gibi Android 6.0’da yer alan başlıca özellikleri getiriyor. OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanacak güncelleme Doze Modu sayesinde Moto G’nin pil süresini uzatıyor. RAM verimliliği, daha gelişmiş izin yönetimi, güvenlik iyileştirmeleri ve performans artışı  güncelleme kapsamında yer alan diğer yenilikler.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.