Mobil

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Xiaomi Türkiye'nin ikinci mağazasının açılış tarihi belli oldu. Tarih sandığınızdan da yakın. İşte detaylar!

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Gelişi hayli olaylı olan Xiaomi'nin Türkiye'deki ikinci mağazasının açılış tarihi belli oldu.

Açılış davetiyelerini göndermeye başlayan Xiaomi, Türkiye'deki ikinci mağazasını İstanbul Forum'da açacağını duyurmuştu. Vadistabul AVM'de açılan ilk mağazanın ardından ikinci mağaza ise Forum İstanbul'da konumlandırılacak. Resmi davetleri göndermeye başlayan Xiaomi, ikinci Mi Store'un açılış tarihi olarak 28 Aralık 2018 Cuma gününü seçti. 

Xiaomi ve markanın Türkiye temsilcisi Evofone yetkililerinin de hazır bulunacağı mağaza açılışında büyük bir yoğunluk olması bekleniyor. Bayrampaşa'da bulunan AVM, metro güzergahı üzerinde bulunması ve etrafında benzer bir yer olmaması ile yoğun ilgi gören bir yer. 

Geçtiğimiz aylar Türkiye'de bir basın toplantısı düzenleyen ve resmi olarak Türkiye'deki faaliyetlerine başladığını duyuran marka, temsilci olarak EVOFONE'u seçmişti.

İkinci Xiaomi mağazası Forum İstanbul’da açılıyor!

Bir süre eski distribütörlerle ilgili tartışmalar yaşanmış ve markanın resmi olarak Türkiye'ye gelmediği iddiaları gündeme gelmişti. Ancak ardından resmi mağaza açılışı ve kampanyalar ile EVOFONE bu dedikodulara son noktayı koydu.

Dijital bir marka olan Xiaomi, rakiplerinin aksine ülkelerde pek kendi ekibi ile yapılanmaya gitmeyen bir marka olarak biliniyor. Daha çok hayranlarının desteği ve kendi mağazaları üzerinden satış yapan markanın farklı bir büyüme stratejisi var. Türkiye'de de yıllardır satılan markanın hatırı sayılır bir kitlesi bulunuyor. 

Peki Mi Store'da satılan ürünlerin fiyatlarını hiç merak ettiniz mi? Buradan sizler için hazırladığımız galeriye ulaşabilir ve ürünlerin fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ek olarak yukarıda ilk Mi mağazasını gezdiğimiz videoya göz atabilirsiniz. Detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Salih şahin
Faturamı göndermedi kere telefona cevap vermiyorlar yetkili kimseye ulaşamıyorum.
Cevapla
Ümit
Form istanbul mağazasından telefon aldım 10gün içinde faturasını göndercez dediler iki hafta oldu göndermediler.
Cevapla
Karaktersizler Açılış Muhabbetine
Kapıya üç tane goril koymuşlar milleti mal gibi sıraya sokmuşlar.üç gün sonra sinek avlayacaklar içeride dandik dandik ürünler.görseniz dünyada olmayan ürünler satıyorlar sanarsın.çakma çakma ürünler var bide kapıya goril dikmişler
Cevapla
Murat
Evofone yi seçerek hayatlarinin hatasini yapmişlar. Biri uyarsada mi firmasını şu şikayet sitelerine bi baksalar evofone ile ilgili
Cevapla
Emrhkrks
Bu kadar Apple kopyası bir marka olamaz. Ama kopyalanlar arasında en kalitesi diyebiliriz. Yinede çok benzer ürünler çıkarıp piyasaya sürmeleri firmanın vizyonunu gösteriyor.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.