Mobil

İlginç parmak izi sensörüne sahip Huawei Mate7 Mini sızdırıldı

Huawei Mate7'nin mini modeline ait fotoğraflar ortaya çıktı.

İlginç parmak izi sensörüne sahip Huawei Mate7 Mini sızdırıldı

Geçen yıl yayınlanan Huawei’nin phablet akıllı telefonu Mate7, 6 inç ekranı ve arka kısmında bulunan parmak izi tarayıcısı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Çinli bir yayıncı, şirketin phablet telefonuna ek olarak mini versiyonunu piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Birkaç ay önce fotoğrafları sızdırılan Huawei Mate7 Mini’ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar yayınlanmıştı ama o fotoğraftaki telefonun Landvo adlı fazla tanınmayan bir firmaya ait olduğu ortaya çıktı.

1426510321_huawei-compact-new-leaks-header.jpg

Şimdi ise gerçek Huawei Mate7 Mini’ye ait olduğu iddia edilen görseller geldi. Bu model ile ilgili olarak bilinen tek şey cihazın 4.7 inç ekran ile geleceğidir. Ayrıca sızdırılan görsellere bakıldığında mini modelde abisi Mate7 gibi parmak izi sensörünün mevcut olacağı görülüyor. Ancak şirket mini Mate7’de parmak izi tarayıcısı için farklı bir tasarım kullanmış. Kamera altına konumlandırılan parmak izi tarayıcısı, görünür bir şekilde değil şeffaf bir nokta altında saklanmış.

Sonraki sayfalarda sızdırılan Huawei Mate7 mini akıllı telefonun sızdırılan yeni görsellerini inceleyebilirsiniz.


1426513231_ac634e8a326f9f1.jpg
1426513298_f30a2b0a59d4824.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.