Mobil

İlk ilaç hatırlatma uygulaması sizlerle!

Android kullanıcıları için ilk ilaç hatırlatma uygulaması geliyor

İlk ilaç hatırlatma uygulaması sizlerle!

İlaçlar düzenli kullanımı önemli medikal desteklerdir. Ancak bir çoğumuz bu konuda tavizler veriyoruz sanırım. Teknolojinin, özellikle mobil cihazların hayatımıza bu denli bir dönemde ilaçlarımızın da uygulamalar tarafından hatırlatılmasından zarar gelmez sanıyorum.

Her yaştan ilaç alan kişinin, kolaylıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış, ilk Türkçe ilaç hatırlatıcı uygulama.

1358159994_olsik.jpg 1358160001_unnamed.jpg
1358160007_unnamed.jpgkjlkl.jpg 1358160031_klsmj.jpgTablet, şurup, damla ve diğer her türlü ilacınızı kullanırken, günlük dozaj, saat ve de gün sıklığı ayarlarını kolaylıkla yapabileceksiniz.

Hatırlatmalarımda günlük ilaç hatırlatmalarınızın listesini açık bir şekilde görebileceksiniz. İlaç hatırlatma uyarıları ile artık ilaçlarınızı unutmayacak ve etkin tedavi imkanını medidoz ile yakalayacaksınız.

Medidoz, kısa veya kronik dönemli ilaç kullanan kişilerin ilaçkullanımlarının hekim ve eczacı profesyoneller tarafından takibi ile geliştirilmiştir.

Uygulamayı buradan indirin!


Yorumlar
m@p53
uygulama bulunamadı uyarısı veriyor
Cevapla
Misafir
uygulama gelistirmeye yeni baslamis biri olarak aklima cok onceden gelen bir uygulama idi.ama ne yazik ki bilgim yeterli olmadigindan bu uygulama bana ait olamadi.
Cevapla
Memo03
Cok guzel gercekten
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.