Mobil

İlk Tizen'li akıllı telefon Galaxy S4 gibi olacak!

Samsung'un geliştirdiği Tizen'li ilk telefon Galaxy S4 performansında olacak.

İlk Tizen'li akıllı telefon Galaxy S4 gibi olacak!

Samsung’un ilk Tizen ile çalışan akıllı telefonuna dair yeni bilgiler geldi. Bilgiler işletim sisteminin performansına dair oldu.

Bilgi kaynağına göre, başlangıçta Samsung Tizen akıllı telefonları Galaxy S3 ile eşdeğer özelliklere sahip olarak piyasaya sürecekti. Ancak Samsung’un yeni başkanının talimatı ile cihazın performansının arttırılma kararı alındığı bildirildi.

1377627682_samsung-magnolia.png

Bu bilgilere göre Ekim ayında tanıtılması beklenen Tizen’li akıllı telefon Galaxy S4’e yakın bir performansa sahip olacak. Söylentilere göre akıllı telefon Ekim ayında ilk olarak 5 ülkede satışa sunulacak. Bu ülkelerin Japonya, Fransa, ABD, Çin ve Rusya olması bekleniyor.

Yorumlar
Misafir
ios performansı gibi performans androidli telefonların ki gibi donanım ikisi birleşirse ortalık karışabilir android ve ios çöküş olabilir sonra windows tizen savaşları başlar
Cevapla
Misafir
plastik tizen
Cevapla
Misafir
Galaxy S4 Gelshetkichen..
Cevapla
Misafir
gel tizen gel. kurtar beni şu android belasından. güvenliği berbat olan ve boş yere hayvan gibi ram yiyen androidten kurtar beni. s4 vazgecilmezimdir ve tizen beklentilerdeki gibi çıkarsa dünyalar benim olur lan.
Cevapla
Misafir
galaxy s4 tizen :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.