İndirime giren Samsung modelleri! İşte size fırsat - Page 1

Yeni bir akıllı telefon satın almak isteyenler için temel olarak iki yol vardır. Birincisi iOS diğeri ise Android tabanlı bir telefon tercih etmek. Eğer gönlünüz iOS değil de Android cephesinden yanaysa alternatif ürünler adeta derya deniz. Ancak listenin en üst sıralarında daima yer alan bir marka var o da Samsung. Android dünyasında kalite hissiyatını en iyi yaşatan şirketlerin başında kuşkusuz Samsung geliyor ve marka kabul etmek gerekir ki işini iyi yapıyor.


İndirime giren Samsung modelleri! İşte size fırsat


Güney Kore merkezli teknoloji devi çokça tercih ediliyor. Biz de siz değerli okurlarımız için indirime giren Samsung modellerini derledik ve bir araya getirdik. Listemizde uygun fiyatlı telefonlardan amiral gemilere kadar çok çeşitli yelpazeden ürünler bulabilirsiniz. Yani galerimizi incelerken elbet cebinize de hitap edebilen bir akıllı telefona rastlayacaksınız. Bu bakımdan içimiz rahat.


Mevcut kurdan dolayı indirime giren telefon bulmak çok kolay değil. Ancak yine de bazı fırsatların oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz şimdi vakit kaybetmeden sizleri indirime giren Samsung akıllı telefon modelleri ile baş başa bırakmış olalım. İşte detaylar!


Not: Tüm fiyatlar Samsung Türkiye garantili fiyatlardır.


Samsung Galaxy M31 2020 128 GB


Fiyatı: 5.612,95 ₺

İndirime giren Samsung modelleri! İşte size fırsat - Page 2

Samsung Galaxy M20 32 GB


Fiyatı: 3.149,71 ₺

İndirime giren Samsung modelleri! İşte size fırsat - Page 3

Samsung Galaxy M51 128 GB


Fiyatı: 7.090,30 ₺

İndirime giren Samsung modelleri! İşte size fırsat - Page 4

Samsung Galaxy M31s 128 GB


Fiyatı: 3.249,00 ₺

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.