Mobil

Instagram Android için 3D Touch desteği sunuyor!

Android kullanıcıları için iyi haber


Apple'ın iPhone 6S ile birlkte tanıttığı 3D Touch teknolojisi sayesinde ekrana çift kademeli dokunarak farklı menüler arasında geçiş yapabiliyor ve farklı özellikleri kullanabiliyorduk. Özellikle mail tarafından büyük kolaylık sağlayan 3D Touch'a alışmak zor olsa da birçok kullanıcının bu donanımı büyük oranda kullandığına şahit oluyoruz.

1449664773_screenshot2015-12-09-14-35-35.png

Instagram Android için 3D Touch desteği sunuyor!

Program üreticileri ve oyun yapımcıları da bu yeni özelliği kendi uygulamalarında kullanmak için birbirleriyle yarışıyorlar. Instagram'da iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için 3D Touch desteği sunan ilk sosyal medya uygulaması oldu. Yayınladığı bir güncelleme ile 3D Touch donanımına destek veren Instagram'da fotoğrafların üstlerine tıklayarak büyük hallerine ulaşabiliyorduk.

1449664791_screenshot2015-12-09-14-36-11.png

Aynı özelliği Android cihazlar için de veren Instagram'ı hemen güncellemenizi öneriyoruz. Bu özelliği arama kutusundaki fotoğarflara bakarken rahatlıkla kullanabilmektesiniz. Bu güncellemeyle birlikte 3D Touch'ın illa donanım anlamında değil yazılım anlamında da yapılacağı ortaya konmuş olur mu olmaz mı bunun takdirini de siz değerli okuyucularımıza bırakıyoruz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.