Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim?

Instagram hikayenizi belirlediğiniz kişilerden nasıl gizleyeceğinizi yazımızın devamında basit adımlarla anlatıyoruz. İşte izlemeniz gereken o adımlar!

Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim?

Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram'ın en beğenilen özellikleri arasında Hikayeler özelliği yer alıyor. Instagram'ın Hikaye özelliğine dair merak edilen sayısız sorunun yanıtı internet arama motorları üzerinden sürekli araştırılıyor. Örneğim; Instagram hikayeleri nasıl arşivlenir? Instagram hikayelerine birisi nasıl etiketlenir? Instagram hikayeleri nasıl gizlenir ve daha birçok soru. Instagram'da paylaştığımız hikayeleri kendi belirleyeceğimiz kişilerden gizlememiz mümkündür. Üstelik bunu, karşı taraf farkına bile varmadan yapabilirsiniz. Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim? sorusunun yanıtına yazımızın devamından hep birlikte göz atalım.

Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim?

Instagram'ın en beğenilen özelliklerinden biri olan Hikayeler, gün içerisinde 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından aktif şekilde kullanılıyor. Ancak Hikayeler ile ilgili merak edilen birçok sorunun yanıtını kullanıcılar tarafından merak edilmekte ve araştırılmakta. Bunlardan biri de Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim? sorusu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunun yanıtını yazımızın devamında basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim? - Resim : 1

Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim?

  • Profilinize gitmek için instagram-user-profile simgesine veya sağ alttaki profil resminize dokunun.
  • Sağ üstteki three lines stacked on top of each other simgesine ve ardından a symbol circle gearAyarlar'a dokunun.
  • Gizlilik'e ve ardından Hikaye'ye dokunun.
  • Hikayeyi Gizle'nin yanındaki kişi sayısına dokunun.
  • Hikayenizi gizlemek istediğiniz kişileri seçtikten sonra Bitti'ye (iPhone) veya sol üstte geri simgesine (Android) dokunun. Hikayenizi birisinden gizlemeyi bırakmak için, Instagram hikayemi birisinden nasıl gizlerim? - Resim : 5 simgesine dokunarak bu kişinin seçimini kaldırın.

Instagram ile ilgili cevabını merak ettiğiniz farklı sorular varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknolojioku olarak daha sonraki içeriklerimizde, sorularınızı detaylı olarak yanıtlamaktan büyük keyif duyarız.