Bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir programla artık bu engelden kurtulabilirsiniz. Sadece mobilden yapılan yüklemeyi kabul eden Instagram’a artık bilgisayardan da yükleme yapabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken ise Gramblr isimli programı bilgisayarınıza kurmak. Peki, bu program nasıl kullanılır? Bu program ile fotoğraflarınızı bilgisayarınızdan birkaç adımla Instagram’a yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı kurduktan sonra Gramblr ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında ise bilgisayarınızdan Instagram üzerinde paylaşmak istediğiniz fotoğrafı uygulamada gösterilen alana sürükleyip bırakarak fotoğrafı uygulamaya yüklüyorsunuz.

Fotoğrafı yükledikten sonra ise istediğiniz filtreyi seçebilirsiniz. Fotoğrafınıza başlık ekledikten sonra çekilen görüntüyü isterseniz hemen, isterseniz “başka bir zaman” seçeneğini kullanarak ileri bir zamanda paylaşmak mümkün.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.