Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım?

Instagram'da takip ettiğiniz birisi için bildirimleri açtığınızda, bu kişi her fotoğraf veya video paylaştığında bildirim alırsınız. Bildirimleri açmak veya kapatmak için izlemeniz gereken adımları sizler için sıraladık.

Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım?

Popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram’da daha yakından takip etmek istediğiniz kullanıcılar için yeni paylaşımlardan bildirim alma özelliği sunuluyor. Yakından takip etmek istediğiniz Instagram kullanıcılarının paylaşım yapması durumunda, hikaye attığında veya canlı videolar başlattığında o kullanıcıya özel bildirimler alabilmeniz mümkün. Bu yazımızda Instagram'da takip ettiğiniz biri için bildirimleri nasıl açacağınızı ya da nasıl kapatacağınızı basit adımlarla anlatıyoruz.

Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım?

Instagram'da belirli kullanıcılar için bildirimleri açarak bu kullanıcılar bir şey yüklediğinde, canlı videolar başlattığında ya da hikaye gönderisi paylaştıklarında, kişiye özel anlık haberdar olmanız mümkün. Bu özellik, özellikle de sıkça takip ettiğiniz kullanıcılar için size kolaylık sağlıyor. Biz de Teknolojioku olarak bu yazımızda Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? sorusunun yanıtını adım adım anlatıyoruz.

Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 1

Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? (Android ve iPhone Instagram uygulaması)

  • Kişinin profiline gidin.
  • Sağ üstteki Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 2 simgesine dokunun.
  • Bildirimleri açmak veya kapatmak için Gönderiler, Hikayeler, Reels videoları veya Videolar'ın yanındaki Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 3 simgesine dokunun.
  • Ya da Canlı Videolar'ın yanındaki Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 4 simgesine dokunun ve bildirim seçeneklerinden birini seçin.

Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? (Android ve iPhone Instagram TV uygulaması)

  • Kullanıcı adını aratarak veya Akışta kullanıcı adına dokunarak kişinin profiline gidin.
  • Takiptesin'e ve ardından Bildirimler'e dokunun.
  • Bildirimleri açmak veya kapatmak için Videolar'ın yanındaki Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 5 simgesine dokunun.
  • Ya da Canlı Videolar'ın yanındaki Instagram'da takip ettiğim biri için bildirimleri nasıl açarım veya kapatırım? - Resim : 6 simgesine dokunun ve bildirim seçeneklerinden birini seçin.