Mobil

Instagram'ın hızlandırılabilir videolar çekebilen uygulaması: Hyperlapse [Video]

Akıllı telefonlar için fotoğraf paylaşma hizmeti sunan Instagram, geliştirdiği yeni aplikasyon ile kullanıcılarının hızlandırılmış video çekmesine imkan veriyor.

Instagram'ın hızlandırılabilir videolar çekebilen uygulaması: Hyperlapse [Video]

Instagram, 'Hyperlapse’ isimli uygulamasını kullanıcılarının beğenisine sundu. Yeni uygulamayı akıllı telefonlarına indiren kullanıcılar, bu aplikasyon sayesinde hızlandırılmış videolar çekip bu videoları, Instagram ve Facebook hesaplarında paylaşabilecek.

1409247737_img20140828003045.jpg

Instagram aplikasyonunun aksine daha yavaş çalışan uygulama, kullanıcıların çektiği videoları en az 2 en fazla 12 kat hızlandırmalarına izin veriyor. Şu an için sadece iPhone kullanıcıları tarafında kullanılabilecek olan yeni uygulama, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda çalışmıyor.

1409247755_img20140828003318.jpg

Apple Store’dan ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Hyperlapse’in Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için ne zaman uyumlu hale getirileceği ise, henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.