Mobil

Instapaper Google Play Store'daki yerini aldı!

iOS'un vazgeçilmez uygulamalarından olan Instapaper Android için Play Store'daki yerini aldı!

Instapaper Google Play Store'daki yerini aldı!

Geçtiğimiz günlerde geleceği bilinen, iOS'un popüler Instapaper uygulaması Google Play Store'daki yerini Android kullanıcıları için saatler önce aldı.

İnternetin yorucu temposunda sürüklenirken yeterince zaman ayıramadığınız onlarca şey görürsünüz. Bunlar arasından okumak istediklerinizi uygun bir zamanda okumak için kaydetmek isterseniz imdadınıza Instapaper yetişir. Bilinen yer imi özelliğini tek bir amaç için özelleştiren servis, kendi alanında oldukça popüler. Uygulama sakladığınız internet sayfalarını kolay okunabilir bir formatta kaydederek internet bağlantısı olmayan her ortama taşınmasını sağlıyor.

Saklanan yazıları bilgisayardan, iOS uygulamasıyla iPhone, iPad, iPod Touch cihazlarından, Kindle'dan veya kağıda bastırarak okuyabilirsiniz. Instapaper yazıları kaydettiği için çevrimdışıyken de internet sayfalarına erişmenizi ve font özellikleri üzerinde değişiklik yapmanızı sağlıyor. Zaten uygulamanın amacı yazıları en okunaklı formatta size sunmak.

Özellikler

  • Gece okuma için karanlık görünüm modu
  • Senkronizasyon
  • Entegre İngilizce sözlük
  • Bir seferde 500 makale indirme
  • Makaleleri paylaşma ve paylaşılanlara ulaşma

Uygulamayı Google Play Store'dan 2.99 $ gibi bir fiyatla indirebilir deneyebilirsiniz.

Uygulamalardan kareler:

1338901244_1.jpg


1338901253_2.jpg


1338901262_3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.