Mobil

İnternete en çok iPhone 5'ten giriliyor

Raporlara göre iPhone 5'ten internete daha çok giriliyor.

İnternete en çok iPhone 5'ten giriliyor

Son zamnların en iyi akıllı telefonları Galaxy S3 ve iPhone 5 kullanıcılarına ileri teknolojide deneyim sunuyor. En uç özellikleri ile lider konumda bulunan iki cihazın birbiriyle karşılaştırma yapılmasıda bu durumda kaçınılmaz oluyor. iPhone 5 tanıtıldıktan sonra "iPhone 5 mi Samsung Galaxy S3 mü?" tartışması gündemden düşmedi. Şimdi  sizlere sunacağımız sonuçlar ise sadece bu cihazların kullanıcılarına dair önemli bir istatistik.

Chitika önemli bi Online reklam ağı ve bu ağın 1 haftalık verilerine göre iPhone 5 üzerinden tüketilen internet trafiği Galaxy S3′ten gelen trafikten daha fazla. Bu rapor milyonlarca mobil reklam gösterimine ve son 1 haftalık verilere dayanarak yapılmış.  Aşağıda resimde göreceğiniz gibi sonuç yüzde 44′e yüzde 56 iPhone 5′in lehine olmuş görünüyor.

1350209147_chitika-iphone-5-galaxy-s3-640x395.jpg

Chitika araştırmasının nerelerde yapıldığı belirtilmemiş ancak bu analizin ABD'de yapılmış olması yüksek bir ihtimal. Çünkü Massachusetts merkezli Chitika'nın özellikle Asya pazarındaki reklam ağlarına ne kadar eriştiği bilinmiyor. Fakat sonuçlara bakıldığı zaman halen iPhone kullanıcılarının Android kullanıcılarından daha aktif olduğu görülüyor.

Yorumlar
reis
saçmalık benim ufaklık bile inanmadı
Cevapla
Misafir
bizde bunu yedik
Cevapla
ali
daha amerikada bile uretim sinirli oldugundan bir cok alici halen telefon bekliyor nasil olmus en cok girilen oluyor yakinda dunyada internete en cok mac bilgisayarlardan girilir derselerde sasmayin
Cevapla
Isvicreli
ben sadece goluyorum :)) samsung app alt ust etmis buyle taraf sonuclara kanmayin bence amerika da yapilmis
Cevapla
Misafir
Ne ara geldi de en çok girilen oldu bu telefon
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.