Here Maps, Nokia tarafından iOS ve Android platformlarına ücretsiz olarak sunulan bir harita uygulaması. Önceden indirilen haritalar ile internete ihtiyaç duymadan yol tarifi almak mümkün oluyor. Ancak yol tarifi için GPS bağlantısına ihtiyacınız var. Özellikle yurtdışı seyahatlerde kullanmak için çok faydalı bir uygulama olabilir.

Duolingo, bir eğitim uygulaması. Yabancı dil eğitimi için kullanılabilen Duolingo, eğitim sürecini bir oyun gibi puanlandıran, eğlenceli bir eğitim uygulaması. Duolingo, ücretsiz olarak sunulan en iyi dil öğrenme uygulamalarından bir tanesi.

Google'ın en başarılı uygulamalarından biri Google Translate, bir çeviri uygulaması. Artık internet olmadan Google Translate kullanmak mümkün. Uygulamanın çektiğiniz fotoğraflardaki metinleri çevirme gibi özellikleri de var. Eğer bir sözlük uygulamasına ihtiyacınız varsa, deneyebilirsiniz.

Amazon, Kindle serisi ürünlerini ülkemize getirmiyor. Ancak Kindle uygulamasını Android ve iOS cihazlarımıza indirebiliriz. Eğer kitap okumayı seviyorsanız, Amazon Kindle içerisinde indirdiğiniz içeriklere internet bağlantınız yokken de ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.