Mobil

iOS 11 Beta sürümlerinden hangisi daha hızlı? (Video)

iOS 11 Beta 1 ile iOS 11 Beta 5 arasında karşılaştırma yapıldı. Bakalım hangi iOS 11 Beta sürümü daha hızlı?

iOS 11 Beta sürümlerinden hangisi daha hızlı? (Video)

Apple'ın, WWDC 17 etkinliğinden sonra geliştiriciler için indirime sunduğu iOS 11 Beta sürümleri, iki haftada bir düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor. En son iOS 11 Beta 5 güncellemesini yayınlayan Cupertinolu teknoloji devi, kullanıcılardan olumlu geri dönüşler almayı başarmıştı.

iOS 11 Beta 1 sürümünde yaşanan; donma, uygulama çökmesi ve aşırı batarya tüketimi gibi sorunları iOS 10 Beta 5 ile düzelten Apple, iOS 11'in final sürümü için ümit vadetmeye başladı. Eylül ayında final sürümü ile karşımıza çıkacak olan iOS 11, şimdi hız testinde cebindeki bütün taşları döküyor.

Karşılaştırmaları ile ünlü iAppleBytes isimli YouTube kanalı, iOS 11 Beta 1 ile iOS 11 Beta 5 sürümlerini hız testinde karşılaştırdı. Uygulama açılış hızları ve sistem akıcılığı gibi testlerin yanında AnTuTu testinin de yapıldığı karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Testte, bariz bir şekilde iOS 11 Beta 5'in daha akıcı olduğu görünüyor. Zaten yapılan AnTuTu testinden iOS 11 Beta 5, iOS 11 Beta 1'e göre 1686 puan daha fazla almayı başarıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.