Özellikle hücresel bağlantı için kısa yolun Denetim Merkezi'ne eklenmesi en çok istenilen noktaydı. Yıllardır bu kısa yol söylenip duruyordu, kullanıcıların dilinde tüy bitmişti. Sonunda Apple istenileni yaptı.

iOS 11 için her şey iyi güzel görünüyor, ancak madalyonun bir de diğer tarafı var. Apple destek forumları, MacRumors, Reddit gibi internet topluluklarında iOS 11'le ilgili bir takım şikayetler var.

Daha yüklemede sorunla karşılaşan bir kullanıcı var. Yazıdğına göre iPhone 5s'ini iOS 11'e güncellemiş, Apple hesabını doğrulayıp, iPhone'un şifresini girdikten sonra telefonda halen bir yükleme olduğunu ancak bu yüklemenin bitmediğini belirtmiş. Telefonu yeniden başlatmayı denese bile yeniden aynı problemle karşı karşıya kalmış.

Görünüşe göre bazı iPhone sahiplerinde dokunmatik ekranla ilgili sorun oluşmuş. Yazılanlara bakarsak bir kullanıcı iPhone 6s'inde dokunmatiğin çalışmadığını ve birçok sefer hard reset atmak zorunda kaldığını, iOS 10.3.3'e geri döneceğini belirtiyor. Aynı konunun devamında başka bir tüketici, 64 GB'lık iPhone 6s modelinde iOS 11'de dokunmatiğin cevap vermediğini, üç kere iTunes'tan yeniden yükleme yaptığını, birçok kere hard reset attığını ama hiç bir işe yaramadığından söz etmiş.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.