Mobil

iOS 11, iPad'e neler kazandırıyor? (Video)

Apple, iOS 11 ile coşacak olan iPad modelleri için yeni reklamlar yayınladı. Bu reklamlarda iOS 11'in özelliklerine değiniliyor.


Apple, bugün iPad ve iPad Pro üzerinde iOS 11'in özelliklerini gösteren birkaç video yayınladı. İlk video, dock'un yeni özelliklerinden nasıl yararlanabileceğinizi gösteriyor. Dock'a daha fazla uygulama sürükleyerek bu alanı daha fazla özelleştirebileceksiniz. Ayrıca iPad'de; iPhone'da ve hatta Mac'inizde kullandığınız son uygulamayı görebileceksiniz.

Başka bir videoda size iOS 11 ile belge taramananın, imzalamanın ve göndermenin ne kadar kolay olduğu gösteriliyor. Diğer videoda ise iPad'e iOS 11 ile gelecek olan çoklu görev özelliğinin nasıl kullanıldığı gösteriliyor. Sonraki videolarda ise iOS 11 ile iPad'e gelen Files uygulamasının ve Apple Pencil'ın neler yapabildiğine değiniliyor.

Eylül ayında final sürümü yayınlanacak olan iOS 11; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modellerine gelecek.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.