Mobil

iOS 11 siyah tema ile nasıl görünüyor?

iOS 11'in siyah tema ile nasıl göründüğünü merak ediyor musunuz?

iOS 11 siyah tema ile nasıl görünüyor?

Apple, yıllardır kullanıcılarının isteği olan siyah tema seçeneğini iOS 11 ile de sunmamıştı. Konsept tasarımlarına sürekli konu olan karanlık tema seçeneği, bu sefer İngiliz kolej öğrencisine ilham kaynağı oldu.

İngiliz kolej öğrencisi, iPhone X üzerinde iOS 11'in siyah temanın nasıl görünebileceğine dair hazırladığı konsept görsellerini bugün yayınladı.

iPhone X'in sistem arayüzünün yanında; Rehber, Mesajlar, Mail, App Store, Safari ve Müzik uygulamalarına da siyah tema seçeneğinin eklendiği konseptler, keşke bu gerçek olsa dedirten cinsten.

iOS 11'in siyah tema ile nasıl görüneceğini merak ediyorsanız, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
ömer
ulan 6s plus kullanıyorum gerçekten androidi kıskanıyorum ne yalan söyleyim. note3 kullanıyordum iki yıl önce bilgisayar açmadan tüm ihtiyaçlarımı yapabiliyordum telefondan ama iphoneye geçtem bu dördüncü iphone yanlış anlaşılmasın ama telefon bildiğin insanı kapalı kutuda tutuyor esir gibi sanırım seneye yazın note 8e geçeceğim param olursa
Cevapla
Hamza
Yıllardır bekleniyor çok mu zor ya millet Android'de istediği rengi fotoyu ikonu hatta efekleri değiştiriyor çok mu zor bi siyah arkaplan koymak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.