iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma

iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma

iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma - Page 1
2. Daha akıllı bir SiriSiri, yeni bir iOS dolaşırken her zaman güncellenir ve bu yıl, dijital asistan için daha doğal ses veren bir sese ve hafifçe ayarlanmış bir arayüze bakabilirsiniz. Siri, diğer Siri ile ilgili tüm verileriniz arasında da senkronize edilecek olsa da, takip soruları ve diğer sorularda sorulan soruları daha iyi anlayabilecektir. Siri ayrıca Apple News'den çıkarılmış makaleleri öne sürmeye başlıyor.
iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma - Page 2
3. Dosyalar ve gelişmiş depolama yönetimiTelefon saklama alanı en heyecan verici konulardan biri olmayabilir ancak cihazlarımızda biraz ekstra oda kullanabiliriz; iOS 11, şarkı, fotoğraf, video ve ihtiyacınız olmayan karmaşıklığı temizlemek için daha iyi olacak.
iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma - Page 3
4. Bir iPad rıhtım ve uygulama değiştiriciIOS 11'deki en büyük değişikliklerin bazıları iPad'e münhasır olarak geliyor . Arduvaz, ekranın alt kısmında Mac tarzı bir yükleme istasyonunun yanı sıra, yükleme istasyonundan ekranın yan tarafına veya mevcut uygulamanın üstüne sürükleyip bırakmaya olanak tanıyacak şekilde yapacak.
iOS 11 ve Android O özellik karşılaştırma - Page 4
5. Yenilenmiş bir App StoreApp Store, iOS 11'i yükledikten sonra çok farklı görünecek - daha temiz, daha yeni bir görünüm, sonra olduğunuz uygulamaları bulmayı kolaylaştırmak ve ihtiyaç duyduğunuzu fark etmediğiniz yeni uygulamaları keşfetmek için tasarlanmıştır.