2. Daha akıllı bir Siri

Siri, yeni bir iOS dolaşırken her zaman güncellenir ve bu yıl, dijital asistan için daha doğal ses veren bir sese ve hafifçe ayarlanmış bir arayüze bakabilirsiniz. Siri, diğer Siri ile ilgili tüm verileriniz arasında da senkronize edilecek olsa da, takip soruları ve diğer sorularda sorulan soruları daha iyi anlayabilecektir. Siri ayrıca Apple News'den çıkarılmış makaleleri öne sürmeye başlıyor.

3. Dosyalar ve gelişmiş depolama yönetimi

Telefon saklama alanı en heyecan verici konulardan biri olmayabilir ancak cihazlarımızda biraz ekstra oda kullanabiliriz; iOS 11, şarkı, fotoğraf, video ve ihtiyacınız olmayan karmaşıklığı temizlemek için daha iyi olacak.

4. Bir iPad rıhtım ve uygulama değiştirici
IOS 11'deki en büyük değişikliklerin bazıları iPad'e münhasır olarak geliyor . Arduvaz, ekranın alt kısmında Mac tarzı bir yükleme istasyonunun yanı sıra, yükleme istasyonundan ekranın yan tarafına veya mevcut uygulamanın üstüne sürükleyip bırakmaya olanak tanıyacak şekilde yapacak.

5. Yenilenmiş bir App Store

App Store, iOS 11'i yükledikten sonra çok farklı görünecek - daha temiz, daha yeni bir görünüm, sonra olduğunuz uygulamaları bulmayı kolaylaştırmak ve ihtiyaç duyduğunuzu fark etmediğiniz yeni uygulamaları keşfetmek için tasarlanmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.