Mobil

iOS 11.2.2 güncellemesi çıktı!

Apple, bugün sürpriz bir şekilde iOS 11.2.2 güncellemesini yayınladı.


Apple, bugün sürpriz bir şekilde karşımıza iOS 11.2.2 güncellemesi ile çıktı. Yaklaşık 75 MB büyüklüğündeki iOS 11.2.2 güncellemesi, boyutunda da belli olduğu gibi küçük çaplı bir güncelleme.

iOS 11.2.2 güncellemesi ile sistemde yaşanan küçük çaplı sorunların yanında güvenlik açıkları da kapatılıyor. Apple'ın yüklenmesini tavsiye ettiği iOS 11.2.2 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

iOS 11.2.2 güncellemesini; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri alıyor.

Yorumlar
Ömer
Kalan İphoneleride yavaşlatmak için çıkmıştır bu yahudi apple den herşey beklenir gidin Kore malı android alın bu amerİka ve israil mikroplarına para vermeyin bende iphone 6s plus var derhal satıp androide geçeceğim
Cevapla
Sefer
Al birini vur ötekini , diğeri çok mu farklı Iphone nın yavaşlamış hali bile androidden daha hızlıdır
Hacı
Arkadaşım Koreli, Çinli diye aldanma, mesela en büyük koreli üreticinin sahibi evanjeliktir. Yağmurdan kaçarken doluya.....
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.