Mobil

iOS 11.4 Beta resmi olarak yayınlandı

Teknoloji devi Apple, iOS işletim sisteminin 11.4 Beta sürümünü yayınladı. Yeni sürüm şimdilik sadece geliştiriciler tarafından kullanılabiliyor.

iOS 11.4 Beta yayınlandı!

Apple'ın iPhone ve iPad gibi cihazlarında kullandığı iOS işletim sistemi düzenli olarak güncellemeler alıyor. Bunlardan biri olan 11.3 geçtiğimiz günlerde tüm kullanıcılar için yayınlanmıştı. Teknoloji firma yaptığı yeni bir duyuru ile 11.4'ün Beta sürümünü geliştiriciler için yayınladığını açıkladı.

Yeni işletim sistemi birçok yenilik ve düzenleme içeriyor. Şimdilik Beta olduğu için kararlı olarak çalışmayan işletim sistemini sadece geliştirici hesabı olanlar deneyebiliyor.

Yeni güncelleme neler getiriyor?

İşletim sisteminin yeni güncellemesi AirPlay'de ses aktarımı sırasında yaşanan gecikme sorununa çözüm oluyor. iOS 11.4 Beta güncellemesi ile bu sorun da ortadan kalkıyor. Öte yandan YouTube uygulamasında sesi ayrı görüntüyü ayrı bir cihaza aktarma özelliği de kullanıma sunuluyor. Daha birçok yenilik ve düzenleme içeren işletim sisteminin Beta sürümünde bazı performans ve kararlılık iyileştirmeleri de yer alıyor.

Eğer sizin de geliştirici hesabınız varsa Apple'ın bu en yeni işletim sisteminin Beta sürümünü indirip, kullanabilirsiniz.

iOS 11.4 güncellemesi aşağıdaki cihazlara yüklenebilecek:

iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPad, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. Nesil, iPad mini 4, iPad Mini 3, iPad Mini 2 ve iPod Touch 6. Nesil

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.