2. Telefonunuza daha fazla fotoğraf ve video kaydı yapabileceksiniz.
Apple, telefonunuza daha fazla fotoğraf ve video saklamanıza izin verecek olan iOS 11'deki sıkıştırma formatlarını değiştiriyor. Apple, cihazınızda iOS 10'dan iki kat daha fazla fotoğraf ve video kaydedebileceğini söylüyor.

3. App Store çok fazla ihtiyaç duyulan yüz asansörüne kavuşuyor.
Apple, sonunda Music and News gibi yeni uygulamalar için oluşturduğu tasarım dilini App Store'a getiriyor.

Apple App Store'u daha temiz, daha cesur bir metinle daha temiz hale getirmekle kalmadı, aynı zamanda kuruluşunu değiştirdi. Artık herkes, benzersiz uygulamaları ve oyunları vurgulamak için kişiselleştirilmiş bir "Bugün" sekmesine sahip olacak.

4. Mesajlar uygulaması temizleniyor.
Aniden, iletilerinize yapışkanlı etiketler ve GIF'ler ve her çeşit düğme ve görsel ekleyebilirsiniz ancak tüm yeni seçenekleri bulmak kolay değildir ve biraz zorlayıcıdır. Apple, iOS 11 için Mesajlar'daki uygulama çekmecesini yeniden tasarladı ve emrinde olan çeşitli tüm çıkartmalara ve emojilere göz atmanın daha kolay olmasını sağladı.

5. Siri daha doğal görünüyor ve sizin için tercümede yapabilecek.

Apple, Siri'nin makine öğrenimi ve yapay zeka yoluyla çok daha gelişmiş olabileceğini söylüyor - bu değişikliklerin Siri'yi daha iyi kullanıp kullanamayacağının belirsizliği var, ancak en azından Apple, Siri sesini biraz daha az robotik ve daha doğal, birazcık daha doğal hale getirdi. Amazon'un Alexa asistanı gibi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.