Mobil

iOS 12 Beta 8 yayınlandı!

Beta sürümü güncellendi. iOS 12 Beta 8, önceki sürüm olan Beta 7'nin çıkışından sadece bir hafta sonra yayınlandı.

iOS 12 Beta 8 yayınlandı!

Teknoloji devinin halen geliştirme aşamasında olan en yeni işletim sisteminin Beta sürümü güncellendi. iOS 12 Beta 8, önceki sürüm olan Beta 7'nin çıkışından sadece bir hafta sonra yayınlandı.

Apple, iOS 12 Beta 8 güncellemesini yayınladı. iOS 12 Beta 8 güncellemesi ile birlikte Beta 7 güncellemesini yükleyip performans sorunu yaşayan kullanıcıların sorunları da giderilmiş oldu.

Apple'ın FaceTime hakkında vermiş olduğu karar devam ediyor. FaceTime’e 32 kişilik grup görüntülü görüşme desteği iOS 12 yayınlandıktan sonra kullanıma sunulacak. Bununla birlikte iOS 12 Beta 8, mobil işletim sistemine gruplandırılmış bildirimler ve memoji özelliklerini beraberinde getiriyor.

iOS 12 Beta 8 yayınlandı!

iOS 12 Beta 8 sürümünü iPad ya da iPhone cihazınıza yükleyebilmeniz için cihazınızın UDID kaydının yapılmış olması, yani bir geliştirici hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bir diğer seçenek ise bir geliştiricinin profilini kullanmak.

Bu iki özelliğe sahipseniz siz de iOS 12 Beta 8'i cihazınıza kurup deneyimleyebilirsiniz. Ancak işletim sisteminin halen Beta aşamasında olduğunu ve kararlı bir şekilde çalışmayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Yeni işletim sisteminin eylül ayından itibaren kullanıma sunulması bekleniyor. Apple her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni modellerini eylül ayında tanıtacak ve işletim sistemi de bu modellerle beraber güncellenecek. Apple'ın bu yıl hem yeni iPhone 9 modellerini hem de iPhone X ailesinin yeni üyelerini tanıtması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.