Mobil

iOS 13.5.1 bulunan iPhone modelleri resmen çöktü!

iOS 13.5.1 bulunan iPhone modellerinin başı resmen dertte! Kullanıcılar birçok uygulamanın çalışmadığını ve ana sayfaya attığını söylüyor!


Apple tarafından üretilen iPhone modelleri genellikle stabil olmaları ile ünlüdür ve kullanıcılar da genellikle Android tabanlı akıllı telefonlar yerine bu sebepten dolayı Apple cihazlarını tercih eder. Ancak ne olduysa bugün oldu ve çok stabil olarak gösterilen bu cihazlara adeta nazar deydi! Hali hazırda iOS 13.5.1 sürümü yüklü olan iPhone modellerinde kullanıcılar pek çok uygulamaya erişim sağlayamıyor. Hal böyleyken binlerce lira verilen bu telefonlarda şu anda herhangi bir işlem yapılamıyor.

iOS 13.5.1 bulunan iPhone modelleri resmen çöktü!

Şu anda sosyal medya bu konuya yoğunlaşmış durumda. iOS 13.5.1 sürümüne sahip olan iPhone modelleri, hali hazırda herhangi bir uygulama kullanamıyor. Kullanıcılar yorumlarında Spotify, Getir, yemeksepeti gibi uygulamaların yanı sıra Safari'nin bile çöktüğünü ifade ediyor. Bazı kişiler ise bu uygulamaların yanı sıra daha pek çok aplikasyonun da açılmadığının ve sorun yarattığının altını çiziyor. Apple konu hakkında sessizliğini korurken ilgili cihazların sahipleri oldukça kızmışa benziyor.

iOS 13.5.1 sürümü şu ana kadar fazlasıyla hayal kırıklığı yarattı. Ancak son olay ile beraber bu bardağı taşıran son damla oldu. Apple gibi kullanıcılarına sorunsuz olmak ile kendisini pazarlayan bir firmanın bu gibi problemlerle boğuşması adeta adına leke sürdürüyor. Bakalım ABD merkezli akıllı telefon üreticisi bu sorunun üstesinden nasıl gelecek? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Mahmut artık
Telefonda 13.5.1 yüklü ve telefon %80 şarj olabiliyor Daha fazla olmuyor maalesef
Cevapla
DAĞHAN
YÜZDE 90 DOLUYOR BENDE HATA VARSA DÜZELTİLİR DİYORUM
...
İyileştirilmiş Pil Şarjı açıksa %80 e kadar şarj ediyor
Recep Fındık
Hayır efendim ne sorunu, yıllardır iphone kullanıyorum ve her hangi bir sorunum olmadı. Sorunum oldu diyenler bence kullanmayı bilmiyor.
Cevapla
Yorumcu
Iphone 7plus 4 uncu senesini doldurdu ve hala canavar bende bi skinti yok.
Cevapla
Opdima
Kafa buluyor olmalısın. 7plus piyasaya çıkalı 3 yıl 8 ay oldu. 4 yılını nasıl doldurmuş oluyorsun bu durumda? Haybeye sallayın zaten.
yakup
iphone son cıkan telefonlarda hem pahalı çıkartıyor hem modelleri resmen çöküyor
Cevapla
Nebula
Erzurum,lularin bir ata sozu var..BABA BIR HATUN ALDUK BASIMIZA BELAYI SATUN ALDIK .Iphonede böyle baş belası..samsung hal rahatına bak iphone ye aklini veren,satan kisiler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.