Mobil

iOS 6.1 yakında geliyor

Apple, sunacağı güncelleme ile sorunları çözmenin yanında bir dizi yenilikler sunacak.

iOS 6.1 yakında geliyor

12 Eylül’de resmiyete kavuşan iPhone 5’te ilk olarak karşımıza çıkan iOS 6, beraberinde bir dizi sorunlar getirmişti. Erken tükenen pil ömrü de bunların başındaydı.

Apple, bu eleştirilere cevap olarak devamında 6.0.1 ve 6.0.2 sürümlerini yayınlamış ve oluşan sorunları en aza indirgemeye çalışmıştı. Ancak elde edilen kaynaklara göre şirket daha kapsamlı bir güncellemeyi hazırlıyor ve kısa süre içerisinde kullanıcılara ulaştıracak.
1358073787_ios-6.1.jpg

iOS 6.1 beta çalışmaları halen devam ediyor ve kısa süre içerisinde geliştiricilere dağıtılacak. Yeni güncelleme sorunların çözümü noktasında yenilikler getiririken; daha gelişmiş bir Siri, harita problemlerinin anında bildirilmesi, Fandango’da bir dizi geliştirmeler, kilit ekranda gelişmiş müzik dinleme keyfi ve iColud için belirlenen güvenlik sorusu yeniliklere eklenecek.

Yorumlar
emrahh
isterse iso 10 yapsinlar 3G olmadiktan sonra neye yarar.
Cevapla
veteriner hekim
İos 6 tam bir fiyaskoydu . Gerek ipad 3 üm gerekse iphone 4 üm inanılmaz yavaşladı ve internet problemleri oluştu AppStore daki yavaşlıktan ise bahsetmiyorum bile ios 5 çok daha iyiydi
Cevapla
omer20
yavrum emrah senin iphone kac ki 3g istiyon iphone 3g ve 3gs den itibaren var ön kamera iphone 4 ve 4s te var
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.