Mobil

iOS 7.1'li İphone 5S ve Galaxy Note 3 tarayıcı karşılaştırması (Video)

iOS 7.1 yüklü iPhone 5S, Android 4.4.2 yüklü Galaxy Note 3 tarayıcı testinde karşı karşıya getirildi.


Apple'ın yayınladığı iOS 7.1 güncellemesi ile kullanıcılar sonunda beklediklerine kavuşmuş oldu. Bunun yanında Samsung firmasının Note serisinin en iddialı cihazı Galaxy Note 3 geçtiğimiz aylarda Android 4.4.2 KitKat güncellemesini almış oldu. Ve şimdi de iOS 7.1 yüklü iPhone 5S, Android 4.4.2 yüklü Galaxy Note 3 tarayıcı testinde karşı karşıya getirildi.

 1394664044_img20140313003851.jpg

Adrianisen adlı kullanıcı tarafından yapılan karşılaştırma, tarayıcıların performansını ortaya çıkarıyor. Karşılaştırma kapsamlı olmasada her iki cihazda açılan aynı web sayfasında iPhone 5S, rakibinden biraz daha hızlı sayfa yüklemesi yapıyor. Ayrıca iPhone 5S sayfadan geri dönüşte de daha hızlı görünüyor. Ancak yukarı aşağı parmak kaydırmada Galaxy Note 3, daha hızlı ve daha yumuşak bir performans sağlıyor.

Tabii burda Galaxy Note 3'ün geniş ekrana sahip olması, rakibine karşı bir avantaj olarak görülebilir. Bu karşılaştırmaya ait videoyu, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.