İOS 7'de en iyiler ve en kötüler - Page 1

Ekran kilidi

İOS 7’nin ekran kilidi kullanıcıları hayal kırıklığını uğrattı. iOS 7 yüklü cihazların fotoğraf galerisine kilitli ekran olmadan da ulaşılabiliyor. Apple tarafından da kabul edilen hatada, kilitli ekran olmasına rağmen fotoğraf da paylaşılabiliyor.

İOS 7'de en iyiler ve en kötüler - Page 2

Gelen çağrılar

Apple’ın yeni işletim sistemini kullananlar gelen aramaları reddetme konusunda şikayet ediyor. Telefonu çalan ve müsait olmayan iPhone kullanıcıları gelen aramayı ekran üzerinden reddemiyor. Yeni işlem sisteminde gelen çağrılar, telefonun üzerinde bulunan açma/kapama tuşuyla meşgule atılabiliyor.

İOS 7'de en iyiler ve en kötüler - Page 3

Müzik albümleri

Yeni işletim sisteminde göze çarpan hatalar arasında müzik albümleri bulunuyor. Daha önce bir şarkıcının albümleri ayrı ayrı açılabiliyorken, iOS 7’de ise seçilen şarkıcının tüm albümleri alt alta sıralanıyor. Bu yüzden şarkı dinlerken seçilen şarkıcının farklı albümlerine geçiş yapılabiliyor.

İOS 7'de en iyiler ve en kötüler - Page 4

Sinyal gücü

iOS 7’nin eleştirilen noktaları arasında iPhone’ların çekim gücü bulunuyor. İddialara göre daha önce aynı konumda ‘3G’ hızında bağlantı sağlayan cihazlar, iOS 7’den sonra daha fazla ‘Edge’ ile internete bağlanabiliyor. Şarj sorunun en büyük sebeplerinden birinin sinyal gücü olduğu da ileri sürülüyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.