Belirli fotoğrafları gizleyin Çok hoş bir fotoğraf değil, ancak silmek de istemiyorsunuz. Bu durum için bir seçeneğiniz var! Fotoğraflar uygulamasını açın, söz konusu fotoğrafı bulun, üzerine dokunun ve bekleyin. Açılan menüde gizle seçeneğine dokunun. Fotoğraf, koleksiyonlarınızdan, anlar ve yıllar galerilerinden gizlenecek, Gizli adında bir albüme taşınacaktır.

Silinen fotoğrafı geri getirin Fotoğraflarınızdan birini sildikten sonra pişman olduysanız, sorun yok. Silinen fotoğrafları 30 gün içinde geri getirebiliyorsunuz. Fotoğraflar uygulamasında son silinenler klasörüne gidin ve kurtarmak istediğiniz fotoğrafa dokunun.

Fotoğrafları düzeltin Henüz çektiğiniz fotoğraf biraz eğri mi çıktı? iOS 8'de bunun çözümü çok kolay. Fotoğrafı açın, "kırp" simgesine dokunun ve resmin altına beliren cetveli kullanarak onu düzeltin.

Kamera odağı ve pozlama (exposure) Kamera uygulamasındaki yenilikler, pozlama değerini sizin seçmenize olanak tanıyor. Kamerayı açın ve bir odak noktası seçin. Şimdi parmağınızı odaktan yukarı veya aşağı kaydırarak pozlama değerini artırın veya azaltın.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.