Mobil

iOS 8.0.2 güncellemesinden sonra sorunlarla karşılaştınız mı?

Apple'ın hata girmek için yayınladığı güncelleme görünüşe bakılırsa tam anlamıyla bir çözüm oluşturamamış.

iOS 8.0.2 güncellemesinden sonra sorunlarla karşılaştınız mı?

Kullanıcılar tarafından rapor edilen hataların çözümüne yönelik dağıtıma sunulan iOS 8.0.1 güncellemesi daha fazla sorunu beraberinde getirince söz konusu güncelleme Apple tarafından askıya alındı. Çok geçmeden Safari, HealthKit, TouchID (parmak izi tarayıcısı) , hücresel veri kullanımı ve Wi-Fi bağlantısında yaşanan sorunların çözümü için bu defa iOS 8.0.2 güncellemesi yayınlandı.

iOS 8.0.2 hata düzeltmelerin yanında sisteme ufak çaplı yenilikler de getirdi fakat kullanıcıların forum sayfalarında dile getirdiklerine bakacak olursak bazı sorunların hala devam ettiğini görüyoruz. Reddit forumunda yaşanan tartışmada özellikle Avustralyalı kullanıcılar  parmak izi tarayıcısında kimlik doğrulama, Wi-Fi ve hücresel veri kullanımında sorunlar yaşamaya devam ediyor.

Konuyla ilgili Apple’ın kısa süre içerisinde bir açıklama yapması bekleniyor. iOS 8.0.2 sonrası siz herhangi bir sorunla karşılaştınız mı?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.