Mobil

iOS 8.4.1 güncellemesi başladı

Apple yeni güncellemede Apple Music servisini hedef alıyor.

iOS 8.4.1 güncellemesi başladı

Apple iOS 9 öncesi mevcut iOS sürümü için kullanıcılar tarafından rapor edilen hataların çözümüne ilişkin 57MB boyutunda yeni bir iyileştirme güncellemesi yayınladı. iOS 8.4.1 güncellemesiyle özellikle Beats 1 ve Apple Music cephesinde iyileştirmeler mevcut.  

Apple’ın henüz dağıtıma sunduğu güncellemeyi dilerseniz iPhone telefonunuzu iTunes’a bağlayarak ya da iPhone'da Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme seçeneklerini uygulayarak indirebilirsiniz.

Güncellemeyle birlikte iCloud Müzik Arşivi’nin açılmasını engelleyen sorunun ortadan kaldırılması, Apple Music’e eklenen müziklerin görünmemesi sorununun çözüme kavuşması, herhangi bir şarkının eğer eklenecek bir çalma listesi yoksa yeni bir şarkı listesine eklenmesi, sanatçılar için Connect sorunun çözümlenmesi ve Beats 1 dinlerken “Beğen” seçeneğinin çalışmaması gibi iyileştirmeler güncelleme içerisinde yer alıyor.  

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.