1 - 10 SAATİ AŞKIN SÜREN KURULUM

Öyle ya, 1 GB'ı aşan bir dosyayı telefonunuza indiriyorsunuz. Dün akşamdan itibaren yoğun olarak indirilen güncelleme, özellikle yavaş internet bağlantısına sahip kullanıcılar için çileye dönüştü. Kimi kurulum için '10 saat kaldı' ibaresini bile gördü.

2 - KURULUM BAŞARISIZ

iOS 9'u indirmek için onca zaman bekleyen, güncellemenin inmesiyle birlikte yüklenme işleminin başarısız olması ise kullanıcıları çileden çıkaran bir başka gelişme... Hata ise belli: Güncelleme başarısız, indirme esnasında bir hata oluştu! Bir de hatanın ne olduğunu söyleseydi keşke sevgili Apple!

3 - YÜKSELTMEK İÇİN KAYDIR HATASI

iOS 9 güncellemesini yapanların en sık karşılaştığı hata ise "yükseltmek için kaydır" ekranında meydana gelen hata... Pek çok kullanıcının ekranının donduğunu ve Home+Güç düğmesiyle reset atmak zorunda kaldığını belirtelim.

4 - iPHONE 5C VE iPHONE 5S'LER SORUN ÇIKARIYOR

Özellikle iPhone 5C, iPhone 5S ve önceki iPhone modellerinde kurulum yapan kullanıcıların azımsanmayacak bir bölümü, iOS 9'un kısmen yavaşlamaya neden olduğunu iddia ediyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.