Mobil

iOS 9.3 yedinci beta sürümü yayınlandı

Apple, iOS 9.3 sürümü için son beta dağıtımını yayınladı. iOS 9.3 Beta 7 geliştiriciler yayınlandı.

iOS 9.3 yedinci beta sürümü yayınlandı

Apple, iOS 9.3 güncellemesi için yeni bir beta sürümü daha yayınladı. 21 Mart’ta bahar etkinliği göz önüne alındığında yeni güncelleme muhtemelen iOS 9.3 için son beta dağıtımı olacaktır. Geliştiriciler için yayınlanan yedinci beta sürümünü her zaman olduğu gibi daha önce kayıt yapan kullanıcılar OTA üzerinden indirebilecek; ya da geliştirici hesabı ile Apple Geliştiriciler destek sayfasından kayıt yaptırarak son yazılıma erişebilirsiniz.

1458027338_maxresdefault.jpg

Apple’ın yedinci beta sürümüne bazı iyileştirmeler dahil ettiği tahmin ediliyor. iOS 9.3 güncellemesinin resmi dağıtımında ise kapsamlı yeniliklerin kullanıcıları beklediğini söyleyebiliriz. Bunların başında ise “Gece Modu” özelliği geliyor.

Yerel saat dikkate alınarak iPhone ve iPad’lerde renk ışığını (mavi rengi) otomatik olarak ayarlayabilen Gece Modu, özellikle karanlık ve az ışıklı ortamlarda kullanıcılara daha rahat bir okuma deneyimi sunacak.

Notlar uygulaması için şifreli koruma, daha kullanışlı CarPlay, birden fazla Apple Watch desteği ve iPad Pro için daha gelişmiş bir kalem yazılımı güncelleme kapsamında yer alacak diğer yenilikler olacak. 
          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.