iOS 9'un Android'de zaten olan yeni özellikleri! - Page 1

Apple Maps ilk sunulduğunda kullanıcılar tarafından birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Çünkü yeni harita uygulamasında bir sürü hatalar mevcuttu. O zamandan bu yana Apple Maps geliştirildi ancak, Google Maps kadar kullanıcıya hitap edemedi. iOS 9 ile Google Maps'ın üç somut özelliği Apple Maps'e geldi. Bu özelliklerden biri Trafik Raporları.

iOS 9'un Android'de zaten olan yeni özellikleri! - Page 2

Apple Maps'in bir diğer önemli yeni özelliği toplu taşımacılık konusunda size bilgi veren Yeni Transit oldu. Bu harika özellik yıllardır Nokia HERE ve Googl Maps üzerinde mevcut ve Android cihazlarda kullanılabiliyordu.

iOS 9'un Android'de zaten olan yeni özellikleri! - Page 3

Özellikle iOS 9 ve Siri Daha iyi içeriksel farkındalık getirmek Apple'ın çabalarının bir parçası oldu. Buna ek olarak Apple Maps, size uygulama içinde yakınlardaki ilgili noktaları aramanıza izin veren bir özellikle sunuldu. Ancak bu özellik, Android M ile Android platformuna iOS'tan önce girdi.

iOS 9'un Android'de zaten olan yeni özellikleri! - Page 4

Siri, konum, zaman, açtığınız uygulama, son dinlediğiniz şarkılara ve daha fazlasına duyarlı olarak çalışacak. Google Now'a benzer şekilde daha akıllı bildirimler de yapacak. Örneğin trafiğin yoğun olduğu saatte randevunuz için daha erken hareket etmeniz gerektiğini haber verecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.